Uus koduleht 22.04

Loodusretkede uus koduleht saaremaaloodusretked.ee on avatud.

Kodulehe valmimine  ise on kindlasti üks  vahva tulemus, mis on tänasest kõigile nähtav ja “käega katsutav”. Kuid veel enam on see üks järjekordne etapp pidevast meeldivast protsessist ettevõtte igapäevastel tegemistel. Koduleht on üks osa pea aasta tagasi sündinud ideest, mida praegu ellu viime. Leht ei ole kindlasti päris valmis, st. selle sisu muutub pidevalt, et meie lugejatetel ja sõpradel  oleks põhjust siia lehele ning loomulikult ka Saaremaale ikka-jälle tagasi tulla.

Erinevaid loodusretki pakuvad täna päris paljud ettevõtted, kuid Saaremaa Loodusretkede poolt pakutav teenus  on vähemasti meie silme läbi midagi erinevat ja uut. Oleme spetsialiseerunud looma-ja linnuvaatlusekskursioonidele Saaremaal. Filosoofia on tõsta läbi meie tegevuse esile ja parendada seeläbi arusaamu Saaremaa peamistest loodusväärtusest ning aidates selliselt säilitada olemasolev ka tulevastele põlvedele. Järelikult ei tähenda meie pakutav teenus ainult looduse  vaatlemist ja fotografeerimist, vaid loodetavasti kujundab seeläbi ka inimeste väärtushinnanguid – positiivset suhtumist loodusesse emotsionaalselt aktiivse tegevuse kaudu. 

Saaremaal on olemas väga head looduslikud eeldused, et loodusfotohuvilistele pakkuda meeldivat tegevust. Saaremaa Loodusretked ongi selline turismitoode, mis baseerub puhtalt kohalikel ressurssidel ja saarelisusest tulenevatel eelistel, milleks on puhas ja turvaline keskkond, eriline atmosfäär ning mitmekesine looduskeskkond eri looma-, linnu- ja taimeliikidega suhteliselt väikese ala peal, kuhu on oodatud kõik looduse ja loodusfotohuvilised!

Kohtume saares :)Lisa kommentaar

Email again:
Ei avaldata