Kas minust sai siis mesinik ? 16.09

Mesindusblogi : Osa 2
Mai kuus tehtud blogi oli mul  viimane sissekanne  ja siis sai endale  suur küsimus ja eesmärk esitatud: "Kas minust saab mesinik" ?
Tänaseks on mesi vurritatud, mesilased söödetud ja kõik tarud koju "talvekorterisse" kolitud. Mönus tunne ... väga mönus :) et selleks korraks läbi ja sain ju enam-vähem ka hakkama.
Töö mida olen selle nimel teinud on vähemasti enda arvates olnud ikka päris "pirakas". Varakevadest sügiseni igal nädalal mõnel päeval praktikal Aimari juures Muhu mesilas (150 taru) + kodused 20 taru mesilased. Väga palju õppida, pikad päevad mesilas ei ole ehk olnud mõnikord kõige kergemad, kuid see Tulemus !, mida nägin esimest korda OMA mett vurritades kaalub kõik "raskused" üles ja siit ainult edasi. Sõnadest mõnikord sünnivad teod :) Ühised plaanid Aimariga tõumesila suunas ja enda mesila laiendamise plaanid on juba tehtud kindlad otsused tuleviku suunal.
Tore on ka see, et mul on olnud ja on palju toetajad, see et mesi on väga hästi vastu võetud ja tänaseks peaaegu läbi ka müüdud . 
TÄNAN ! Lisa kommentaar

Email again:
Ei avaldata