Kommenteeri

Omadega Rabas - BLOG

See blogipostitus hakkas omadega peale kuskil aastavahetuse paiku. Karl Jakob andis siis telefoni teel märku, et võtaksin lõpuks "kõhu alt oma jalad välja" ja teeksime koos "uue restardi" oma retkedega.
Välja sai ühiselt mõeldud, et teeme kevadel valmis uue tedrevarje. Sellise, kus siis juba kaks kohta, soojema, puhtama  ja ikka palju parema. Vana oli rabas juba mõnda aega olnud ja selle aja jooksul veidi "longu vajunud" ning vajab täna putitamist.

Tedreonni ehitusest on siin juba eelnevates postitustes olnud juttu, kuid tänaseks on varje valmis ja ka rabasse viidud. Käisime kohe mitu korda varjet sättimas (kaugus mänguplatsist jne.)

Ei ole paremat aega ja võimalust ja tänu endale, kui võimalus minna siis veel ühel "ei tea kust sadanud lumega" pühapäeva hommikul ise piiluma, kuidas kõik ikka on ja kas tedred ikka näitavad ennast. Minu jaoks toimus seega Pidulik Hooaja Avamine.

100% puhas õhk ja puhkus õues = mida veel tahta? Olime kohal veidi enne päikesetõusu. Kahtlesime veidi, kas värskelt sadanud lumega ja miinus 10-12 kraadide pakasega üldse linnud tulevad, st. äkki on kukkede nokad külmunud ja tiivad härmas. Aga nad tulid ja nagu neil kombeks, kohe mitmekesi (mitmekesi ka hiljem ka platsilt lahkutakse). Kuked lendasid kohale veidi peale kaheksat hommikul. Meil jäi mulje ja võrreldes eelmise hommiku Karli kogemusega tundusid linnud veidi küll olema kohmetunud sadanud lume osas, kuid kõik, mida lootsime näha, toimus ja küllaga veel lisaks.

Milline ilus hommik rabas.  Väga Väärtuslik Aeg.

Lisa kommentaar

Email again: